Quatro - jednoduchý nákup na splátky


Úvod » Regulácie » Honeywell evohome Wifi centrálny regulátor


        

Honeywell evohome Wifi centrálny regulátor

skladom

 

Číslo produktu: ATC928G3026
Výrobca: Honeywell
Naša cena bez DPH : 245,00 EUR
Naša cena s DPH (20 %):
294,00 EUR

Tretia generácia Evotouch, multi-zónová regulácia vykurovania, teraz so zabudovanou Wifi, umožňuje konektivitu s aplikáciou Total Connect Comfort pre smart telefóny.

Centrálny regulátor Evotouch môže ovládať dvanásť samostatných zón s riadením teplôt v čase výnimiek a štýlov so zásobníkom teplej vody. Každá zóna má svoj vlastný sedem dňový program s paletou výnimiek a štýlov a ovládanie jedným dotykom pre rýchle a pohodlné používanie systému.

Regulátor je časťou systému zónovej regulácie evohome a preto je vybavený bezdrôtovou technológiou RF 868 Mhz, Ramses II. To umožňuje inštalovať ho na väčšinu vykurovacích systémov s minimálnym narušením a kabelážou a je spätne kompatibilný s existujúcimi výrobkami Honeywell Ramses II.

Evohome môže byť diaľkovo ovládaný cez smart telefóny Android a Apple a prepojený na iné funkcie Smart Home s použitím systémov tretích strán cez IFTTT, Amazon Echo a Smartthings. Riadiaci systém pre radiátory, podlahové vykurovanie, zónové a zmiešavacie ventily, alebo kombinácia typov vykurovania v prostredí domov, bytov a kancelárií, s voliteľným ovládaním pre kotly, tepelné čerpadlá a zásobník teplej vody.

ZTEyNW