Quatro - jednoduchý nákup na splátky


Úvod » Regulácie » Honeywell T3


        

Honeywell T3

skladom

 

Číslo produktu: T3
Výrobca: Honeywell
Naša cena bez DPH : 49,58 EUR
Naša cena s DPH (20 %):
59,50 EUR

Moderný a dostupný plne programovateľný termostat s množstvom funkcií. Termostat T3 je navrhnutý tak, aby to bol termostat s najjednoduchším použitím a inštaláciou na trhu. Dokonalý pre tých, ktorí majú radi pod kontrolou svoje pohodlie tým najjednoduchším spôsobom. Termostat T3 je napájaný batériami so životnosťou 2 roky. Súčasťou balenia je konzola na stenu, vďaka čomu je výmena vášho súčasného termostatu jednoduchá a bezproblémová.

Programovateľné termostaty

Programovateľný termostat vám umožňuje presne si vybrať, kedy chcete, aby sa kúrenie zaplo, a aká vysoká alebo nízka by mala byť teplota. Nastavte si rôzne teploty na rôzne časy v priebehu dňa, aby to zodpovedalo vašim potrebám.

Flexibilné programovanie

Z výroby vopred naprogramované možnosti harmonogramu obsahujú programovanie na 7 dní, 6 období, ktoré vyhovujú potrebám pohodlia, ľahko naprogramovateľný dovolenkový režim alebo jednoduchú úpravu harmonogramu na 1+ hodinu.

Energetická úspora

Využíva pokročilý algoritmus, ktorý sa dokáže sám učiť, na inteligentné regulovanie vykurovania, čím zabezpečuje efektívnejšiu reguláciu kotla ako nikdy predtým. Kotol plus príslušenstvo.

Jednoduchosť používania

Intuitívne používateľské rozhranie, veľký jasný displej s podsvietením, ktorý je dobre čitateľný za všetkých svetelných podmienok, jednoduché veľké symboly a režimy Vypnúť/Ručne/Automaticky na jeden dotyk.

Použitie

Štandardné a kombinované kotly (zapnúť/vypnúť), podlahové kúrenie, zónové ventily. Len kúrenie (24 — 230 V ~ 3(1) A).

Ostatné

Funkcia uzamknutia, ktorá zabraňuje nechcenej/neoprávnenej manipulácii, funkcia ochrany pred mrazom (aby potrubia v dome nikdy nezamrzli) a automatické nastavenie hodín pri sezónnych zmenách.

YTZmNTk1Mm