Quatro - jednoduchý nákup na splátky

KONTAKT

ADACO s. r. o.
Vajnorská 108/B
831 04 Bratislava
tel: 02/444 61 888
adaco@adaco.sk

O nás

Firma Adaco s.r.o. Vám v značkovej predajni na Vajnorskej 108/B Bratislava ponúka široký sortiment domácich plynových, elektrických kotlov, solárnej techniky a tepelných čerpadiel osvedčených značiek pre Vašu domácnosť alebo firmu. Naša spoločnosť Vám zabezpečí nielen dodávku vybraného spotrebiča ale súčasne Vám tento môže nainštalovať a uviesť do prevádzky.

Zabezpečujeme komplexný servis na nami dodané zariadenia. Naviac vykonávame servis plynových kotlov značiek Vaillant, Protherm, Junkers, Buderus, Geminox a iné značky. Dodávame tiež náhradné diely pre kotly.

Na montáž podlahového kúrenia, inštaláciu vodovodného a radiátorového potrubia ponúkame moderný polybutylénový systém Hepworth, ktorého najväčšími výhodami sú jednoduchá montáž bez náradia, rozoberateľnosť a dlhá životnosť (viac ako 50 rokov).

Spoločnosť vznikla v roku 1999.  Od samého začiatku bola zameraná na výmeny starých kotlov za nové plynové kotly a inštaláciu nových kotlov v bytoch a domoch.

Rozhodli sme sa predávať kotly, ktorých kvalita bola overená dlhoročnou tradíciou výrobcov.

Týmto našim kritériám zodpovedali dve najväčšie zoskupenia v Európe, ktoré sa orientujú na výrobu kotlov pre byty a domy do 50 kW. Sú to skupiny Vaillant a Junkers, resp. Bosch.

Keďže lepší pomer kvalita : cena je v skupine Vaillant, predávame viac produktov tohto výrobcu. V našej ponuke je vyše 200 druhov kotlov. Je to sortiment, z ktorého vieme splniť všetky reálne požiadavky našich klientov.

V súčasnosti zabezpečujeme montáže piatimi dvojčlennými skupinami a tromi servisnými technikmi.

NWYxMDU4