Quatro - jednoduchý nákup na splátky


Úvod » Regulácie » Honeywell T3R programovateľný bezdrôtový termostat


        

Honeywell T3R programovateľný bezdrôtový termostat

skladom

 

Číslo produktu: Y3H710RF0072
Výrobca: Honeywell
Naša cena bez DPH : 99,17 EUR
Naša cena s DPH (20 %):
119,00 EUR

Potešte sa moderným programovateľným termostatom s mnohými funkciami za dostupnú cenu. Pri vytváraní termostatu T3R autori mysleli na praktickosť a jednoduchosť. Pre tých, ktorí chcú najflexibilnejší a najjednoduchší spôsob ovládania svojho pohodlia. Obsahuje batériami napájaný bezdrôtový termostat (v balení sú 2 batérie AA s 2-ročnou životnosťou) a bezdrôtový prijímač. Bezdrôtové termostaty sa dajú položiť kamkoľvek v domácnosti, pretože medzi termostatom a kotlom nie sú potrebné žiadne káble. Obsahuje stojan na stôl.

Programovateľné bezdrôtové termostaty

Programovateľný bezdrôtový termostat vám umožňuje presne si vybrať, kedy chcete, aby sa kúrenie zaplo, a aká vysoká alebo nízka by mala byť teplota. Nastavte si rôzne teploty na rôzne časy v priebehu dňa, aby to zodpovedalo vašim potrebám.

Flexibilné programovanie

Z výroby vopred naprogramované možnosti harmonogramu obsahujú programovanie na 7 dní, 6 období, ktoré vyhovujú potrebám pohodlia, ľahko naprogramovateľný dovolenkový režim alebo jednoduchú úpravu harmonogramu na 1+ hodinu.

Energetická úspora

Využíva pokročilý algoritmus, ktorý sa dokáže sám učiť, na inteligentné regulovanie vykurovania, čím zabezpečuje efektívnejšiu reguláciu kotla ako nikdy predtým. Kotol plus príslušenstvo.

Jednoduchosť používania

Intuitívne používateľské rozhranie, veľký jasný displej s podsvietením, ktorý je dobre čitateľný za všetkých svetelných podmienok, jednoduché veľké symboly a režimy Vypnúť/Ručne/Automaticky na jeden dotyk. Spoľahlivá, kódovaná, obojsmerná bezdrôtová komunikácia medzi termostatom a bezdrôtovým prijímačom.

Použitie

Štandardné a kombinované kotly (zapnúť/vypnúť), podlahové kúrenie, zónové ventily. Len kúrenie (24 — 230 V ~ 5(3) A).

Ostatné

Funkcia uzamknutia, ktorá zabraňuje nechcenej/neoprávnenej manipulácii, funkcia ochrany pred mrazom (aby potrubia v dome nikdy nezamrzli) a automatické nastavenie hodín pri sezónnych zmenách.

NjY5YjI