Quatro - jednoduchý nákup na splátky


Úvod » Nekondenzačné kotly » Immergas AVIO ECO 24


        

Immergas AVIO ECO 24

skladom

 

Číslo produktu: 3.028383
Výrobca: Immergas
Naša cena bez DPH : 1 225,00 EUR
Naša cena s DPH (20 %):
1 470,00 EUR


Kombinovaný závesný kotol kompaktných rozmerov, s antikorovým zásobníkom TÚV a odvodom spalín do komína

AVIO ECO 24 ErP je tradičný kombinovaný kotol typu B1. So zabudovaným 45 l zásobníkom TÚV prináša naozaj významný pokrok a modernizáciu. Okrem novej dizajnovej línie kotol obsahuje nový hydraulický monoblok s kompozitového plastu s moderným trojcestným ventilom. Ovládací panel predstavuje úspešný súlad tradície jednoduchej obsluhy a pokroku elektronickej časti. Ovládať kotol je možné buď modulačným regulátorom Mini CRD s plynulou reguláciou výkonu kotla, alebo kompletným využitím elektronických možností kotla pomocou regulátora CARV2, ktorý umožňuje pripojenie aj vonkajšej sondy pre ekvitermickú reguláciu.

45 litrový zabudovaný zásobník TÚV je vyrobený z antikora a jeho objem garantuje produkciu dostatočného množstva teplej vody aj pri súčasných odberoch na viacerých miestach. Jeho kompaktné rozmery umožňujú jednoduchú inštaláciu ako pri nových inštaláciách tak aj pri inštalácii už do existujúcich systémov.

Zariadenia vyhovujúce Európskym smerniciam ErP a ELD!

  • Maximálny tepelný výkon: 24 kW
  • Rozmery (VxŠxH): 900 x 580 x 410
  • Typ: so zabudovaným 45 l zásobníkom TÚV
  • Špecifický prietok TÚV počas prvých 10 min (∆t 30°C) - 12,2 l/min
  • Maximálny prietok TÚV pri nepretržitom odbere (∆t 30°C) - 11,2 l/minPOZOR!

Podľa nového Nariadenia Komisie (EÚ) č. 813/2013, pre kotly typu B1 od 26. septembra 2015 platí:

Tento kotol s prirodzeným ťahom je určený na pripojenie len na dymovod, ktorý je spoločný pre viaceré byty v existujúcich budovách a ktorý odvádza spaliny von z miestnosti, v ktorej sa nachádza kotol. Spaľovací vzduch čerpá priamo z miestnosti a obsahuje stabilizačnú komínovú klapku. V dôsledku nižšej účinnosti sa treba vyhýbať akémukoľvek inému využívaniu tohto kotla; takéto využívanie by malo za následok vyššiu spotrebu energie a vyššie prevádzkové náklady.“

YWNhNGM