Quatro - jednoduchý nákup na splátky


Úvod » Kondenzačné kotly » Immergas VICTRIX 20 X TT ErP


        

Immergas VICTRIX 20 X TT ErP

skladom

 

Číslo produktu: 3.025640
Výrobca: Immergas
Naša cena bez DPH : 980,00 EUR
Naša cena s DPH (20 %):
1 176,00 EUR

Závesný kondenzačný kotol len na kúrenie s možnosťou pripojenia zásobníka TÚV.
Kotol VICTRIX 20 X TT ErP je symbolom osláv 50teho výročia založenia spoločnosti Immergas. Odštartoval novú generáciu výroby kondenzačných kotlov určených do nových inštalácií i na výmenu už v existujúcich systémoch.

Je vytvorený podľa posledných Európskych smerníc o ochrane spotreby energie, pričom kladie veľký dôraz na významom kondenzačnej technológie, ktorý dosahuje maximálny efekt vykurovania i ohrevu TÚV. Písmená TT znamenajú „Top Tech“ – najvyspelejšia technológia.

VICTRIX 20 X TT ErP poskytuje vo výrobnom nastavení funkciu pre vykurovanie, ale môžete ho kombinovať so samostatným zásobníkom TÚV, voliteľného objemu 80 – 200 litrov. 3-cestný ventil s motorom je už štandardne zabudovaný vo verzii kotla X TT.

Elektronické riadenie vzduch/plyn optimálna spotreba a ohľaduplnosť k životnému prostrediu – spaľovací proces je priebežne kontrolovaný a optimalizovaný použitím nového elektronického modulu s novým plynovým ventilom a multifunkčnou elektródou.

Široký rozsah modulácie od 15% do 100% umožňuje znížiť prevádzkové náklady, udržaním vysokej efektivity aj v čase nízkych energetických potrieb (prechodné obdobia, ktoré tvoria väčšinu vykurovacieho obdobia.

Nový kondenzačný modul – konštrukcia výmenníka je charakteristická veľkými priechodmi vody pre dostatočný prietok aj v starých objemných systémoch. Výmenník je vďaka použitiu špeciálnej zliatin a veľkej hrúbky stien obzvlášť odolný voči korózii a tiež významne menej rizikový na upchávanie nečistotami zo systému. Voda cirkuluje v stúpajúcom vodnom okruhu výmenníka proti smeru plameňa a prúdu horúcich spalín. Husto umiestnené výstupky a rebrovanie zvyšujú povrch výmeny tepla, čím je dosiahnutý vysoký výkon.

Vďaka nízkym emisiám kysličníka uhoľnatého (CO) a kysličníkov dusíka (NOx), sú kotly VICTRIX 20 X TT ErP zaradené do skupiny 5, ako veľmi ohľaduplné k životnému prostrediu podľa Európskych noriem UNI EN 297 a UNI EN 483.

Kotol VICTRIX 20 X TT ErP vyhovuje podmienkam ErP.

  • Maximálny tepelný výkon (v režime ÚK) - 20,5 kW
  • Minimálny tepelný výkon- 3,0 kW
  • Rozmery (VxŠxH) - 687 x 440 x 276
  • Typ - kondenzačný kotol na kúrenie s možnosťou pripojenia zásobníka TÚV
  • Modulovaný tepelný výkon - 15 - 100%
NDE3NjIz