Quatro - jednoduchý nákup na splátky


Úvod » Kondenzačné kotly » Immergas VICTRIX EXA 28 ErP


        

Immergas VICTRIX EXA 28 ErP

skladom

 

Číslo produktu: 3.025778
Výrobca: Immergas
Naša cena bez DPH : 1 090,00 EUR
Naša cena s DPH (20 %):
1 308,00 EUR

Závesný kondenzačný kotol s prietokovým ohrevom TÚV.
VICTRIX EXA 28 ErP je ideálny aj vtedy, keď je požiadavka na teplú úžitkovú vodu, ktorá je zabezpečená prietokovým ohrevom. Ovládací panel je vybavený podsvieteným displejom a tradičnými otočnými ovládačmi. Funkcie natavenia sú jednoduché a intuitívne. LCD display umožňuje rýchle a ľahké nastavenie parametrov kotla. Kotol VICTRIX EXA 28 ErP je vyvinutý špeciálne pre nízkoenergetické stavby s minimálnymi nárokmi na tepelnú energiu.

Charakteristické vlastnosti: kompaktné rozmery, nízka hmotnosť, vysoká účinnosť a nízke emisie vďaka kondenzačnej technológii, optimálna regulácia výkonu vďaka termoregulačnému príslušenstvu CAR V2 a vonkajšej sonde, ovládací panel s podsvieteným displejom, elektronický riadiaci modul riadený mikroprocesorom, elektronické zapaľovanie a modulácia, voliteľná pripojovacia sada kotla.

Široký modulovaný výkon od 20% do 100%, optimalizuje tepelný výkon v domácnostiach, čím šetrí energiu a finančné prostriedky domácnosti.

Vďaka nízkym emisiám kysličníka uhoľnatého (CO) a kysličníkov dusíka (NOx), sú kotly VICTRIX EXA 24 X ErP zaradené do skupiny 5, ako veľmi ohľaduplné k životnému prostrediu podľa Európskych noriem UNI EN 297 a UNI EN 483.

Kotol VICTRIX EXA 28 ErP vyhovuje podmienkam ErP.

  • Maximálny tepelný výkon (v režime ÚK) - 24,2 kW
  • Maximálny tepelný výkon (v režime TÚV) - 27,7 kW
  • Minimálny tepelný výkon- 5,5 kW
  • Rozmery (VxŠxH) - 763 x 440 x 303
  • Typ - kondenzačný kotol s prietokovým ohrevom TÚV
  • Prietokový ohrev - 13,7 l/min
MjMzNzZjNW