Quatro - jednoduchý nákup na splátky


Úvod » Kondenzačné kotly » Immergas VICTRIX MAIOR 35 TT ErP


    

Immergas VICTRIX MAIOR 35 TT ErP

skladom

 

Číslo produktu: 3.024883
Výrobca: Immergas
Naša cena bez DPH : 1 410,00 EUR
Naša cena s DPH (20 %):
1 692,00 EUR

Závesný kondenzačný kotol s prietokový ohrevom TÚV.

Komfort, úspora, TOP technológia – na výrobe tohto kotla bola použitá pokroková technológia - vysoko automatizovaná linka výrobného závodu Immergas v Brescello. Charakteristickým znakom tohto kotla je nízka spotreba modulačného čerpadla, vytvoreného na dosiahnutie vyššej efektivity vykurovania a ohrevu TÚV. Toto je dôvod, prečo je tento kotol ideálnym riešením do nových inštalácií, ale taktiež na výmenu už do existujúcich systémov.

Nový elektronický blok moduluje výkon kotla v rozsahu 10 až 100% a spolu s nízko spotrebným čerpadlom zabezpečuje významnú úsporu energie. Prietoková verzia vybavená prietokovým regulátorom a senzorom horúcej vody umožňuje dosiahnuť maximálny komfort teplej vody (ohodnotený 3 hviezdičkami***, norma EN 13203-1).

Ovládanie kotla je jednoduché, pomocou zrozumiteľného a ľahko ovládateľného LCD displeja. Tlačidlá a otočné ovládače umožňujú rýchle a jednoduché nastavenia všetkých požiadaviek.

Nízkoenergetické čerpadlo umožňuje významné šetrenie energiou v porovnaní s tradičným čerpadlom a automaticky prispôsobuje svoj výkon zmenám odporu prúdenia, napríklad pri reakcii termostatických ventilov alebo zónových ventilov.

VICTRIX Maior 35 TT ErP je pripravený pre riadenie na diaľku prostredníctvom novej aplikácie DOMINUS. Táto jednoduchá, intuitívna aplikácia umožňuje ovládať kotol a ukazuje prevádzkové údaje na tablete, smartfóne alebo prenosnom PC.

Tento kotol je ekologický (nízke emisie CO a NOx), prispôsobiteľný pre druh plynu prostredníctvom programovania bez zmeny trysky, iba jeden obj. kód. Stupeň elektrickej ochrany je IPX5D, štandardná ochrana proti mrazu do -5°C (s voliteľnou sadou rozšítiteľnád o -15°C).

Kotol VICTRIX Maior 35 TT ErP vyhovuje podmienkam ErP.

 • Maximálny tepelný výkon (v režime ÚK) - 34,2 kW
 • Maximálny tepelný výkon (v režime TÚV) - 34,2 kW
 • Minimálny tepelný výkon - 3,5 kW
 • Rozmery (VxŠxH) - 748 x 440 x 276
 • Typ - kondenzačný kotol s prietokovým ohrevom TÚV
 • Modulovaný tepelný výkon - 10 - 100%
 • Maximálny prietok TÚV (Δt 30°C) - 16,8 l/min
ZDQyMDIyM