Quatro - jednoduchý nákup na splátky


Úvod » Kondenzačné kotly » Immergas VICTRIX MAIOR 35 X TT ErP


        

Immergas VICTRIX MAIOR 35 X TT ErP

skladom

 

Číslo produktu: 3.024884
Výrobca: Immergas
Naša cena bez DPH : 1 290,00 EUR
Naša cena s DPH (20 %):
1 548,00 EUR

Závesný kondenzačný kotol na kúrenie s možnosťou pripojenia samostatného zásobníka TÚV (v ponuke z antikorovej ocele od 80 do 200 l, smaltované od 125 do 1000 litrov).

VICTRIX Maior 35 X TT ErP môže byť kombinovaný so samostatným zásobníkom TÚV pomocou voliteľnej sady (kód: 3.024609). Sada obsahuje pripojovacie prvky výhrevnej špirály zásobníka k trojcestnému ventilu, ktorý je štandardne zabudovaný v kotli.

Komfort, úspora, TOP technológia – na výrobe tohto kotla bola použitá pokroková technológia - vysoko automatizovaná linka výrobného závodu Immergas v Brescello. Charakteristickým znakom tohto kotla je nízka spotreba modulačného čerpadla, vytvoreného na dosiahnutie vyššej efektivity vykurovania a ohrevu TÚV. Toto je dôvod, prečo je tento kotol ideálnym riešením do nových inštalácií, ale taktiež na výmenu už do existujúcich systémov.

Nový elektronický blok moduluje výkon kotla v rozsahu 10 až 100% a spolu s nízko spotrebným čerpadlom zabezpečuje významnú úsporu energie. Prietoková verzia vybavená prietokovým regulátorom a senzorom horúcej vody umožňuje dosiahnuť maximálny komfort teplej vody (ohodnotený 3 hviezdičkami***, norma EN 13203-1).

Ovládanie kotla je jednoduché, pomocou zrozumiteľného a ľahko ovládateľného LCD displeja. Tlačidlá a otočné ovládače umožňujú rýchle a jednoduché nastavenia všetkých požiadaviek.

Nízkoenergetické čerpadlo umožňuje významné šetrenie energiou v porovnaní s tradičným čerpadlom a automaticky prispôsobuje svoj výkon zmenám odporu prúdenia, napríklad pri reakcii termostatických ventilov alebo zónových ventilov.

VICTRIX Maior 35 X TT ErP je pripravený pre riadenie na diaľku prostredníctvom novej aplikácie DOMINUS. Táto jednoduchá, intuitívna aplikácia umožňuje ovládať kotol a ukazuje prevádzkové údaje na tablete, smartfóne alebo prenosnom PC.

Tento kotol je ekologický (nízke emisie CO a NOx), prispôsobiteľný pre druh plynu prostredníctvom programovania bez zmeny trysky, iba jeden obj. kód. Stupeň elektrickej ochrany je IPX5D, štandardná ochrana proti mrazu do -5°C (s voliteľnou sadou rozšítiteľnád o -15°C).

Kotol VICTRIX Maior 35 X TT ErP vyhovuje podmienkam ErP.

  • Maximálny tepelný výkon (v režime ÚK) - 34,2 kW
  • Maximálny tepelný výkon (v režime TÚV) - 34,2 kW
  • Minimálny tepelný výkon- 3,5 kW
  • Rozmery (VxŠxH) - 748 x 440 x 276
  • Typ - kondenzačný kotol na kúrenie s možnosťou pripojenia zásobníka TÚV
  • Modulovaný tepelný výkon - 10 - 100%
MzJiODRjMW