Quatro - jednoduchý nákup na splátky


Úvod » Kondenzačné kotly » Immergas VICTRIX OMNIA


        

Immergas VICTRIX OMNIA

skladom

 

Číslo produktu: 3.028358
Výrobca: Immergas
Naša cena bez DPH : 915,00 EUR
Naša cena s DPH (20 %):
1 098,00 EUR

Závesný kondenzačný kotol s prietokovým ohrevom TÚV.

VICTRIX OMNIA je kombinovaný kotol s prietokovým ohrevom TÚV, ktorý poskytuje nominálny výkon 20,2 kW v režime vykurovania a výkon až 25 kW v režime prípravy teplej úžitkovej vody. Takto je zabezpečený vysoký komfort dodávky teplej úžitkovej vody pre potreby domácnosti. Najvýraznejšou zmenou a prelomovou inováciou je nové poradie pripojenia potrubí typu DIN, ideálne najmä na jednoduchú výmenu opotrebovaných kotlov s pripojením takéhoto typu. Nová konštrukcia antikorového kondenzačného výmenníka s jednoprstencovou špirálou, významne znižuje možnosť jej upchatia, zjednodušuje údržbu a čistenie, čím sa zachováva efektivita kotla.

Charakteristické vlastnosti: kompaktné rozmery, nízka hmotnosť, vysoká účinnosť a nízke emisie vďaka kondenzačnej technológii, optimálna regulácia výkonu vďaka termoregulačnému príslušenstvu CAR V2 a vonkajšej sonde, ovládací panel s podsvieteným displejom, elektronicky riadiaci modul riadený mikroprocesorom, elektronické zapaľovanie a modulácia, voliteľná pripojovacia sada kotla.

Vďaka nízkym emisiám kysličníka uhoľnatého (CO) a kysličníkov dusíka (NOx), sú kotly VICTRIX OMNIA zaradené do skupiny 6, ako veľmi ohľaduplné k životnému prostrediu podľa Európskych noriem UNI EN 297 a UNI EN 43.

Kotol VICTRIX OMNIA vyhovuje podmienkam ErP a ELD.

  • Maximálny tepelný výkon (v režime ÚK) - 20,2 kW
  • Maximálny tepelný výkon (v režime TÚV) - 25,0 kW
  • Minimálny tepelný výkon- 4,1 kW
  • Rozmery (VxŠxH) - 738 x 400 x 235
  • Typ - kondenzačný kotol s prietokovým ohrevom TÚV
  • Prietokový ohrev - 12,5 l/min
OTJlYzBjY2