Quatro - jednoduchý nákup na splátky


Úvod » Kondenzačné kotly » Immergas VICTRIX Superior 32 X ErP


        

Immergas VICTRIX Superior 32 X ErP

skladom

 

Číslo produktu: 3.025506
Výrobca: Immergas
Naša cena bez DPH : 1 470,00 EUR
Naša cena s DPH (20 %):
1 764,00 EUR

Závesný kondenzačný kotol len na kúrenie s možnosťou pripojenia zásobníka TÚV.
Kotol VICTRIX Superior TOP 32 X ErP je určený na kúrenie, pre potreby ohrevu TÚV môže byť pripojený k samostatnému zásobníku s objemom od 80 do 2000 l. Tento kotol je možné pripojiť k solárnemu systému Immergas.

Jeho ovládací panel umožňuje nastavenia všetkých prevádzkových parametrov jednoduchým a intuitívnym spôsobom. Veľký a praktický podsvietený LCD displej umožňuje znázornenie všetkých dôležitých informácií. Patentovaný systém „Aqua Celeris“ pozostáva z mini zásobníka, schopného garantovať optimálnu komfortnú úroveň dodávky TÚV porovnateľnú s kotlami so zásobníkom, pričom kotol dosahuje kompaktné rozmery. Kotol je predpripravený na kombinovanie s príslušenstvom Immergas ako je Super CAS a vonkajšia sonda, ktoré umožňujú maximálny komfort pri garantovaní nízkej spotreby.

Vďaka nízkym emisiám kysličníka uhoľnatého (CO) a kysličníkov dusíka (NOx), sú kotly VICTRIX Superior 32 X ErP zaradené do skupiny 5, ako veľmi ohľaduplné k životnému prostrediu podľa Európskych noriem UNI EN 297 a UNI EN 483. VICTRIX Superior TOP 32 X ErP môže byť inštalovaný v kaskáde (kaskáda až 3 kotlov).

Kotol VICTRIX Superior 32 X ErP vyhovuje podmienkam ErP.

  • Maximálny tepelný výkon (v režime ÚK) - 32,0 kW
  • Minimálny tepelný výkon- 4,0 kW
  • Rozmery (VxŠxH) - 830 x 440 x 350
  • Typ - kondenzačný kotol na kúrenie s možnosťou pripojenia zásobníka TÚV
  • Modulovaný tepelný výkon - 12,5 - 100%
NjIzN