Quatro - jednoduchý nákup na splátky






Úvod » Kondenzačné kotly » Immergas VICTRIX TERA 28


        

Immergas VICTRIX TERA 28

skladom

 

Číslo produktu: 3.027370
Výrobca: Immergas
Naša cena bez DPH : 970,00 EUR
Naša cena s DPH (20 %):
1 164,00 EUR

Závesný kondenzačný kotol s prietokovým ohrevom TÚV.

VICTRIX Tera 28 je kombinovaný kotol s prietokovým ohrevom TÚV, ktorý poskytuje nominálny výkon 24 kW v režime vykurovania a výkon až 28 kW v režime prípravy teplej úžitkovej vody. Takto je zabezpečený vysoký komfort dodávky teplej úžitkovej vody pre potreby domácnosti. Najvýraznejšou zmenou a prelomovou inováciou je nová konštrukcia antikorového kondenzačného výmenníka s jednoprstencovou špirálou, významne znižujúcej možnosť jej upchatia, zjednodušujúca údržbu a čistenie, čím sa zachováva efektivita kotla.

Charakteristické vlastnosti: kompaktné rozmery, nízka hmotnosť, vysoká účinnosť a nízke emisie vďaka kondenzačnej technológii, optimálna regulácia výkonu vďaka termoregulačnému príslušenstvu CAR V2 a vonkajšej sonde, ovládací panel s podsvieteným displejom, elektronicky riadiaci modul riadený mikroprocesorom, elektronické zapaľovanie a modulácia voliteľná pripojovacia sada kotla.

Vďaka nízkym emisiám kysličníka uhoľnatého (CO) a kysličníkov dusíka (NOx), sú kotly VICTRIX Tera 28 zaradené do skupiny 5, ako veľmi ohľaduplné k životnému prostrediu podľa Európskych noriem UNI EN 297 a UNI EN 43.

Kotol VICTRIX Tera 28 vyhovuje podmienkam ErP a ELD.

  • Maximálny tepelný výkon (v režime ÚK) - 24,0 kW
  • Maximálny tepelný výkon (v režime TÚV) - 28,0 kW
  • Minimálny tepelný výkon- 4,3 kW
  • Rozmery (VxŠxH) - 748 x 440 x 256
  • Typ - kondenzačný kotol s prietokovým ohrevom TÚV
  • Prietokový ohrev - 14,1 l/min
NjEyOG